Vali İzzettin Küçük: ‘TEKNOSAB heyecan verici’

Bursa Valisi İzzettin Küçük Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Meclis Başkanı Remzi Topuk ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.

Vali  Küçük;” Bursa, Ülkemiz ekonomisine yön veren bir kent. Kentimizi daha iyi noktalara taşımak amacıyla kent dinamikleriyle birlikte hareket edeceğiz.”dedi.

bursa vali teknosab izzettin küçük

Bursa’nın ticaret ve sanayi alanındaki potansiyeli ile Türkiye’nin ender şehirlerinden birisi olduğunu belirten Vali İzzettin Küçük, Bursa’nın başarılarının Türkiye’ye rol model olduğunu bu noktada BTSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.

TEKNOSAB Projesi’nin kendisini heyecanlandırdığını vurgulayan Bursa Valisi İzzettin Küçük, “Türkiye’nin ihracat hedeflerine ulaşmasında yüksek teknolojinin önemli bir yeri var. Bu noktada TEKNOSAB, Türkiye’ye ve kentimize ivme kazandıracak bir proje. Bu önemli projeyi biran evvel tamamlamalıyız.” İfadelerini kullandı.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay ise;”BTSO olarak 3 yılı aşkın süredir kentteki ticaret ve sanayi hayatına yön veren hamlelerimize devam ediyoruz. Bursa’mızın hedeflerine ulaşmasında kent dinamikleri arasındaki işbirliği kültürü büyük önem taşıyor. Kadim şehir Şanlıurfa’dan Osmanlı’nın ilk başkenti olan Bursa’ya hoş geldiniz. Sizlerin liderliğinde kentimize değer katan çalışmalarımıza devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

Kaynak: Bursa Valiliği – bursa.gov.tr

Paylaş: